Apie mus

 • VISI MES ŽINOME: ŽMONĖS, KURIE MĖGSTA SKANIAI PAVALGYTI, YRA PATYS GERIAUSI ŽMONĖS!

  „Sraigė ir Varlė“ gimė kaip gourmet restoranėlis Vilniaus širdyje ir augo kartu su mūsų alkiu maisto naujovėms, noru atrasti ir dalintis.

  Dabar ne tik laukiame svečių mūsų restorane „Greita Sraigė", įsikūrusiame vienoje žaliausių Vilniaus dalių – Dvarčionyse,

  bet ir siūlome visiems Lietuvos gyventojamas naudotis mūsų e-parduotuvės paslaugomis.

   

  Elektroninėje parduotuvėje „SraigeirVarle.lt“ rasite kasdienių, tačiau unikalių, autentiškų ir puikiausios kokybės produktų. Tai, ką atrandame patys, išbandom ir pamilstam. Mūsų kertiniai kokybės kriterijai: natūralumas, šviežumas, ekologiškumas – kitaip sakant, tikrumas – The Real Thing.

   

   

  Taip pat didžiuojamės, galėdami pristatyti mūsų restorano patiekalus bei gaminius. Kurdami juos ilgai eksperimentuojame ir tobuliname, siekiame be konservantų ar sintetinių priedų išgauti šedevrą. Galite rinktis dienos pietus, nuostabias vakarienes, šventinius ar savaitgalio pasiūlymus.

   

   

  SraigeirVarle.lt e-parduotuvė – dviguba nauda

  Apjunkite du pirkinių krepšelius – kartu su kasdienio vartojimo, bet išskirtinės kokybės produktais užsisakykite ir paruošto restorano maisto į namus.
  Vilniuje užsakymus pristatome per 1 valandą. Nuolatiniai klientai gauna lojalumo taškus, kuriuos galima panaudoti kito pirkimo metu.

   

  Rekvizitai

  UAB "Sraigė ir varlė". Įm. kodas: 302598453. PVM mokėtojo kodas: LT100005981519. Plytinės g. 29-42, LT-10105, Vilnius. Telefonas: +37069561403.
  Sąskaitos nr.: LT797300010126090292, AB Swedbank. Banko kodas: 73000, SWIFT: HABALT22.
    

 • Prenumeruoti naujienlaiškį

  Mūsų restoranas