Bulvių traškučiai su baltaisiais trumais (triufeliais) ir jūros druska TARTUFI JIMMY, 45 g

 • Kraunamos nuotraukos
  Kaina 169
  Prekės ženklas
  Tartufi Jimmy
  Gamintojas
  Tartufi Jimmy
  Kilmės šalis
  Italija
  Sudedamosios dalys
  Bulvės, saulėgrąžų aliejus, džiovinti triufeliai 1,1%, 5% šviežių triufelių ekvivalentas: džiovinti vasariniai triufeliai 1% (Tuber Aestivum Vitt), džiovinti baltieji triufeliai 0,1% (Tuber Magnatum Pico), jūros druska 0,2%, kvapiosios medžiagos. Sudėtyje gali būti javų, kurių sudėtyje yra gliuteno ir jo produktų, bei pieno ir jo produktų (įskaitant laktozę) pėdsakų.
  Maistinė vertė 100g
  energetinė vertė 2114 kJ/505 kcal, riebalai 25,2 g, iš kurių sočiųjųriebalų rūgščių 21,84 g, angliavandeniai 60,38 g, iš kurių cukrūs 0,8 g, baltymai 7,08 g, skaidulinės medžiagos 3,91 g, druska 0,2 g.
  Laikymo sąlygos
  Laikyti sausoje, vėsioje vietoje, atidarius suvartoti per 3-4 valandas.
 • Bulvių traškučiai, pagardinti druska ir trumais, kepti be palmių aliejaus.

  Tartufi Jimmy kompanija iš Italijos parduoda tiek savo paruoštus šviežius trumus (triufelius), tiek įvairiausius produktus, kuriuose naudojami trumai.

  Triufelis – prabangusis tradicinės virtuvės karalius! Viduramžių Pietralunga miestelyje, Italijos Perudžos provincijoje įsikūrusi Tartufi Jimmy firma triufelius perka iš vietinių rinkėjų. Triufeliai – reta grybų rūšis, kurių vaisiakūniai randami po žeme. Specialiai šiems delikatesiniams grybams ieškoti dresuojami šunys, kurie išmokomi kasti žemę ten, kur užuodžia triufelio kvapą. Tartufi Jimmy triufeliai kruopščiai atrenkami ir rūšiuojami pagal dydį, formą, spalvą, kvapą, – taip užtikrinamas, kad produktas būtų šviežiausias ir aukščiausios kokybės. Tartufi Jimmy laikosi senovinių triufelių perdirbimo tradicijų ir siūlo sveikų, gurmaniškų produktų su triufeliais.

 • Prenumeruok ir laimėk

  Mūsų restoranas