Balzaminis actas

 • Vienas dažniausiai pasitaikančių pagardų, gaminant įvairias salotas, užkandžius ar net desertus yra balzaminis actas, dažniau sutinkamas ir atpažįstamas jo pavadinimas kaip balzamiko actas. Jo konsistencija, priklauso nuo jo brandinimo laiko, todėl prekyboje yra ir tirštas balzamiko padažas ar balzamiko kremas.


  Balzamikas yra itin vertinamas ne tik dėl savo skonio savybių, bet ir naudos sveikatai. Jame gausu antioksidantų, mineralų ir vitaminų, tokių kaip kalis, manganas ar geležis. Dėl to balzamiko actas naudojamas labai plačiai, pradedant garsių šefų patiekalais, baigiant konditerija, kur įvairiems kepiniams ar desertams jis suteikia išskirtinį pikantišką skonį.


  Mūsų gurmanų parduotuvė, gali jums pasiūlyti pačių geriausių produktų. Vienas iš populiariausių – originalus Modenos balzaminis actas. Kaina puikiai atitinka jo išskirtinę kokybę. Internete taip pat yra gausu receptų, kur galite sužinoti kaip išradingai gali būti balzamiko actas naudojamas ir jūsų virtuvėje.
    

  Balzaminis kremas su medumi Ophellia, 200 ml

  Šis balzaminis kremas su graikišku medumi paprastus patiekalus paverčia išskirtiniais Viduržemio regiono virtuvės šedevrais. 

  Kaina 5 
  Balzaminis kremas su granatais Ophellia, 200 ml

  Šis balzaminis kremas su graikiškais granatais paprastus patiekalus paverčia išskirtiniais Viduržemio regiono virtuvės šedevrais. 

  Kaina 5 
  Balzaminis kremas su figomis Ophellia, 200 ml

  Šis balzaminis kremas su graikiškomis figomis paprastus patiekalus paverčia išskirtiniais Viduržemio regiono virtuvės šedevrais. 

  Kaina 5 
  Balzaminis kremas su apelsinais Ophellia, 200 ml

  Balzaminis kremas su apelsinais net ir paprastus patiekalus paverčia išskirtiniais Viduržemio regiono virtuvės šedevrais. 

  Kaina 5 
 • Prenumeruoti naujienlaiškį

  Mūsų restoranas