Prekių katalogas

Peilis austrėms Opinel Nr. 9, bubingos medžio rankena

 • Kraunamos nuotraukos
  Kaina 16 
  Į krepšelį 
  Pirkdami galite gauti 16 taškų.
  Kilmės šalis
  Prancūzija
 • Peilis austrėms Opinel Nr. 9, bubingos medžio rankena - patikimas pasirinkimas austrių mėgėjams. Geležtė yra tvirta, centruota į ašį, aštresni yra tik pirmi 1,5 cm nuo priekio.

  Opinel peilių kokybę užtikrina šimtametė gamybos ir šeimos verslo patirtis. Pagaminta Prancūzijoje.

  YPATYBĖS:

  Geležtė

  Opinel peilio austrėms Nr. 9 geležtės ilgis - 6,5 cm. Iš „Sandvik“ modifikuoto ir Opinel peiliams pritaikyto 12C27 nerūdijančio plieno pagaminti ašmenys garsėja itin aukšta kokybe bei lengva kasdiene priežiūra. Plienas kietinamas jį termiškai apdorojant martensitinio grūdinimo būdu. Anglies kiekis tokiame pliene - ne mažesnis nei 0,40 %, todėl ašmenys yra labai kokybiški ir atsparūs korozijai.

  Rankena

  Bubinga - dar kitaip vadinama kongine giburcija - tai prabangus medis iš Vakarų Afrikos. Spalva gali varijuoti nuo tamsiai rudos iki tamsiai raudonos.

  Virobloc apsauginis žiedas
  Opinel Nr. 9kaip ir visi kiti lenktiniai Opinel peiliai pradedant Nr. 6, turi Marcelio Opinelio 1955 m. išrastą apsauginį žiedą „Virobloc“. Iš nerūdijančio plieno išpjaunamą žiedą „Virobloc“ sudaro dvi dalys: nejudrioji ir paslankioji. Geležtė fiksuojama tiek atlenkta (kad būtų saugu peilį naudoti) tiek užlenkta (taip užtikrinamas saugumas peilį transportuojant).  

 • Prenumeruoti naujienlaiškį

  Mūsų restoranas