Prekių katalogas

Pietūs medikams

 

Pavasarinio karantino metu dalyvavome pagalbos medikams inicatyvoje ir pusantro mėnesio vežiojome pietus į Vilniaus miesto klinikinę ligoninę. Gegužę atsisveikinome su jau pažįstamais tapusiais medikais, ir labai tikėjomės, kad pats sunkiausias metas tiek mums, tiek jiems jau praėjo. Deja, akivaizdu, kad sudėtingiausias laikas mūsų visų laukia dabar. Tad nieko nelaukę atnaujiname šią akciją - vėl vešime bent po 10 sočių porcijų karštų pietų kiekvieną darbo dieną, bet šįkart prisidėti gali ir visi norintys pagelbėti tiems, kurie negailėdami jėgų rūpinasi sergančiaisiais.

Padėti galite nupirkdami pietų porciją ar kelias - kiekviena iš jų nukeliaus į Santaros klinikų Infekcinių ligų centrą ir padės dar daugiau medikų pasistiprinti ir sutaupyti laiko, dabar tokio svarbaus.

Prisidėdami prie šios iniciatyvos, jūs ne tik palaikysite itin sunkiai dirbančius medikus, bet ir padėsite išsaugoti darbo vietas mūsų restorano personalui. Mes pajėgūs pagaminti ir išvežti kad ir 100 porcijų per dieną. Padarykime tai kartu!

Jei norite prisidėti kitaip - produktų tiekimu, pagalba vežant ar stambesne suma iškart (su įmonėmis galima sudaryti paramos sutartis) - kreipkitės el. p. adresu info@sraigeirvarle.lt.

#PietūsMedikams

 

 

Nupirkę porcijas, gausite Paysera sistemos atsiųstus bilietus - su jais nieko daryti nereikia, mes viską suskaičiuosime, sužymėsime ir porcijas išdalinsime į dienas patys.

  • Prenumeruoti naujienlaiškį

    Mūsų restoranas