Banketas ar furšetas, šeimos šventės ar įmonių vakarėliai - mūsų restorano "Greita Sraigė" antrojo aukšto salė tinka įvairiausioms progoms!

Salėje galime patogiai susodinti iki 80 žmonių; klientų pageidavimu, privačiam vakarui galime išnuomoti ir abu restorano aukštus - tuomet susėsti galės iki 150 svečių.

Puikus maistas, malonus ir profesionalus aptarnavimas, rami vieta - vos 10 km nuo Vilniaus senamiesčio, Dvarčionyse!

Dėl salės nuomos teiraukitės  el. paštu info@sraigeirvarle.lt.

Apie mus rašo: Iš paskutiniųjų išlikti bandančio restorano vadovė: mums reikia ne prastovų, o darbo

„Nuoširdžiai pasakysime – nesitikėjome tokios jūsų reakcijos ir visuotinio dosnumo, juk laikai visiems sunkūs. Per vieną parą jūs nupirkote jau daugiau kaip 200 porcijų pietų medikams. Tai nutiko iš karto, kai restorano „Greita Sraigė“ direktorė ir bendrasavininkė Almena Dankienė socialiniuose tinkluose pakelbė tokį viešą kreipimąsi: „Pavasarinio karantino metu dalyvavome pagalbos medikams inicatyvoje ir pusantro mėnesio vežiojome pietus į Vilniaus miesto klinikinę ligoninę. Gegužę atsisveikinome su jau pažįstamais tapusiais medikais, ir labai tikėjomės, kad pats sunkiausias metas tiek mums, tiek jiems jau praėjo. Deja, akivaizdu, kad sudėtingiausias laikas mūsų visų laukia dabar. Tad nieko nelaukę atnaujiname šią akciją – vėl vešime bent po 10 sočių porcijų karštų pietų kiekvieną darbo dieną, bet šįkart prisidėti gali ir visi norintys pagelbėti tiems, kurie negailėdami jėgų rūpinasi sergančiaisiais.“ Pasak restorano vadovės, padėti gali kiekvienas, nupirkdamas pietų porciją ar kelias. Kiekviena iš jų kas dieną keliauja į Santaros klinikų Infekcinių ligų centrą. A. Dankienė sako, kad prisidėdami prie šios iniciatyvos, žmonės ne tik palaiko itin sunkiai dirbančius medikus, bet ir padeda išsaugoti darbo vietas restorano personalui, kuris pajėgus pagaminti ir 100 porcijų per dieną.

Skaitykite daugiau: https://www.delfi.lt/verslo-poziuris/naujienos/is-paskutiniuju-islikti-bandancio-restorano-vadove-mums-reikia-ne-prastovu-o-darbo.d?id=85765033  • Prenumeruoti naujienlaiškį

    Mūsų restoranas