Pristatymo sąlygos

 • BEKONTAKTIS SIUNTŲ PRISTATYMAS

  Nuo 2020.03.16 (pirmadienio) pradedamas vykdyti bekontaktis pristatymas. Visos siuntos pristatomos siuntą paliekant 2 metrų atstumu nuo Gavėjo ir tiesiogiai su juo nekontaktuojant, kurjeris neužeis į butą ar privatų namą, išskyrus bendro naudojimo patalpą, būtiną adresatui pasiekti. Karantino laikotarpiu galimas tik išankstinis apmokėjimas internetu, kurjeriai apmokėjimo kortelėmis ir grynaisiais pinigais priimti negalės. Jeigu perkate alkoholinius gėrimus, prašome būti pasiruošus per atstumą parodyti asmens dokumentą su nurodyta gimimo data.

  Prašome Jūsų saugoti savo ir dirbančiųjų Jūsų labui sveikatą. Jei jaučiate gripo požymius ar esate izoliavęsi grįžę iš užsienio, prašome apie tai informuoti užsisakant prekes, laukelyje "Pastaba kurjeriui".

  Alkoholinių gėrimų pristatymas

  Pristatymas galimas bet kuriuo adresu visoje Lietuvos Respublikos teritorijoje tik dienomis ir valandomis, kuriomis alkoholinių gėrimų prekybos nedraudžia Lietuvos Respublikos įstatymai. Alkoholiniai gėrimai parduodami tik asmenims, sulaukusiems 20 metų. Atsiimant prekes pirkėjas privalo turėti galiojantį asmens dokumentą su nuotrauka, o pardavėjas ar kurjeris turi teisę paprašyti dokumento ir įsitikinti, kad pirkėjas (ar pirkėjo nurodytas prekes atsiimantis asmuo, jei pirkėjas ir gavėjas nesutampa) atitinka įstatyme nurodytą amžiaus limitą. Jei duomenys nesutampa, pardavėjas/kurjeris turi teisę neatiduoti užsakytų prekių.

  Pristatymo procesas su DPD

  SIUNTA PRIVAČIAM ASMENIUI

  Gavėjo parašas kurjerio skeneryje keičiamas vienu iš šių būdų:

  1. Gavėjas parodo galiojantį savo asmens dokumentą per atstumą, o kurjeris savo skeneryje įveda 5 paskutinius dokumento numerio skaitmenis (ne asmens kodą). Tinkami dokumentai: pasas, ID kortelė, vairuotojo pažymėjimas, leidimas gyventi Lietuvoje.

  2. Jei Gavėjas neturi su savimi asmens dokumento, kurjeris Gavėjui sutikus nufotografuoja jį šalia siuntos iš 2-3 metrų atstumo.

  3. Gavėjui atsisakius fotografavimo ir pageidaujant, kurjeris siuntą gali nukreipti į patogiausią DPD Pickup paštomatą.

  4. Gavėjui atsisakius vykdyti aukščiau nurodytus veiksmus, kurjeris neįteikia siuntos. Siunta grąžinama siuntėjui.

  SIUNTA ĮMONEI

  Jei siunta skirta įmonei, kurjeris nufotografuoja įmonės patalpose paliktas siuntas iš kelių metrų atstumo, kad matytųsi patalpų fragmentai. Tai laikoma įrodymu, kad kurjeris pristatė siuntas. Įmonės darbuotojui pateikti asmens dokumento ar fotografuotis nereikia.

  Apribojimai: Kurjeris negali užeiti į butus ar privačius namus, išskyrus bendrojo naudojimo patalpas, t. y. koridorius, laiptines ir pan. Patekimas į verslo patalpas neribojamas.

  Pristatymo kainos

  Prekių pristatymo kaina perkant nuo 12.99 EUR iki 25 EUR yra 2.90 EUR (įskaitant PVM).

  Prekių pristatymo kaina perkant nuo 25 EUR iki 47EUR yra 1.90 EUR (įskaitant PVM).

  Įsigyjant prekių internetinėje parduotuvėje už 47 EUR (įskaitant PVM) ir daugiau, prekių pristatymas yra nemokamas.

  Minimali pirkinių krepšelio suma 12.99 EUR (įskaitant PVM).

  Pristatymas Vilniaus mieste ir dalyje rajono

  Vilniaus mieste ir dalyje rajono prekes pristatome per 2-3 d. d..

  Pristatymas kitoje Lietuvos dalyje

  Jūsų užsakymus jums pristatys mūsų partneriai - DPD kurjerių tarnyba.

  Užsakymus pristatome per 2-3 d.d. 

  Šaldytos prekės pristatomos tik Vilniuje.

   

 • Prenumeruoti naujienlaiškį

  Mūsų restoranas