Putpelių kiaušiniai, 18 vnt

 • Kraunamos nuotraukos
  Kaina 229
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  D. Urbonavičiūtės putpelių ūkis
  Kilmės šalis
  Lietuva
  Maistinė vertė 100g
  Maistinė vertė su lukštu: energinė vertė 146kcal/609kJ; riebalų 10,2g, iš kurių sočiųjų riebalų 4,78g; angliavandenių 0,5g, iš kurių cukrų 0g; baltymų 13,1g, druskos 0,31g, kalcio 2,64g, vitamino A 335mkg, vitamino D 42,5mkrg. Maistinė vartė be lukšto: energinė vartė 158kcal/656kJ; riebalų 1,3g, iš kurių sočiųjų riebalų 5,4g; angliavandenių 1,2g, iš kurių cukrų 0g; baltymų 12,8g; druskos 0g; kalcio 200mg; vitamino A 283,5mkrg; vitamino D 25,8mkrg.
  Laikymo sąlygos
  Laikyti nuo 0C iki +18C
 • Putpelių kiaušiniai - pamėgti ir vertinami, visad maloniai džiugina savo unikalumu ir grožiu. Labai greitai paruošiami ir lengvai virškinami. Turi itin daug vitamino D, kalcio ir baltymų. Paprastai putpelių kiaušinius gali vartoti kitiems kiaušiniams jautrūs žmonės. Visada pirmiausia rekomenduojame atsargiai pabandyti, kad įsitikintumėte, ar jums tinka. Prieš valgydami putpelių kiaušinius, būtinai nuplauname ir verdame ne ilgiau nei 2 minutes. Putpelės kiaušinio lukštas ir itin tvirta apsauginė plėvelė ilgam užtikrina kiaušinio šviežumą. Maistingumas, nurodytas ant pakuotės, būdingas tik šiame ūkyje surinktiems kiaušiniams, nes keičiasi skirtingai lesinamų putpelių kiaušinių maistingumas. Galiojimo laikas ir maistingumas yra nustatytas specialiais laboratoriniais tyrimais.

  Keturi putpelių kiaušiniai atitinka vieną įprastą vištos kiaušinį. 

  VALGOMAS LUKŠTAS - NATŪRALUS KALCIO ŠALTINIS

  Putpelės kiaušinio lukštas yra lengvai kramtomas ir puikiai virškinamas, todėl kiaušinį galime valgyti su visu lukštu. Nors pačiame putpelės kiaušinyje yra kalcio, bet didžiausias jo kiekis yra lukšte. Tai natūralaus kalcio šaltinis be didelių išlaidų maisto papildams. Trijuose putpelių kiaušiniuose su lukštu yra visos dienos kalcio norma. Jeigu lukštus valgyti nemalonu, juos galime sutrinti ir užbarstyti ant pagaminto maisto.

  VITAMINO A ŠALTINIS

  Vitaminas A kaupiasi putpelių kiaušinio trynyje. Jis gerina regėjimą, odai padeda išlikti sveikai, o nagams –stipriems.

  VITAMINO D ŠALTINIS

  Kai nėra saulės, vitaminu D galime apsirūpinti valgydami putpelių kiaušinius. Užtenka suvalgyti vos du kiaušinukus per dieną ir patenkinsime visą reikiamą paros kiekį.  Didžioji vitamino D dalis yra putpelės kiaušinio trynyje. Jei valgysime su lukštu, jo gausime dar trečdaliu daugiau. Vitaminas D yra svarbus kiekvienam žmogui, o ypač vaikams. Jis reguliuoja kalcio, fosforo, magnio apykaitą, dėl to stiprėja kaulai ir dantys. Taip vyresnius žmones saugo nuo osteoporozės, o vaikams padeda augti.

  GALIMA VALGYTI ŽALIUS

  Putpelės, kitaip nei vištos, savo organizme turi didesnį lisozimo (antimikrobinio enzimo) kiekį. Taip pat putpelių kūno temperatūra yra aukštesnė nei vištų kūno temperatūra. Dėl šių priežasčių putpelės apsisaugo nuo salmonelių. Todėl putpelių kiaušinius galima vartoti termiškai neapdorotus. Prieš valgydami žalią putpelės kiaušinį, įsitikiname, kad kiaušinis sveikas, nepažeistas ir šviežias. Patikriname galiojimo laiką! Labai gerai nuplauname po tekančiu šiltu vandeniu. Žalią putpelės kiaušinį galima įmaišyti į kokteilius, košę ar varškę. 

 • Prenumeruok ir laimėk

  Mūsų restoranas