Sakiškių alus Braggot, 0,33 L

 • Kraunamos nuotraukos
  Kaina 329
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Prekės ženklas
  SAKIŠKIŲ ALUS
  Gamintojas
  Empl
  Sudedamosios dalys
  Pale ale, Chocolate, Black, rūkyti, Biscuit, skrudinti salyklai; medus; Cascade apyniai; Tonka pupelės; kakavos pupelės; vanilės ankštys; WLP001 mielės; vanduo.
  Alkoholio kiekis
  10%
  Laikymo sąlygos
  Laikyti vėsioje vietoje, saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių ir šilumos šaltinių. Laikymo temperatūra: nuo 2°C iki 20°C.
 • Tamsaus alaus ir midaus hibridas su tonkos ir kakavos pupelėmis bei vanilės ankštimis. Braggot stiliaus sąvoka yra plati. Gali skirtis šio gėrimo spalva, stiprumas, skoninės savybės, tačiau pagrindinė jo ypatybė - tai yra alaus ir midaus hibridas. Šis Braggot skirtas artėjančiam šaltam metų laikui ir su tuo susijusioms progoms bei šventiniam laikotarpiui. Salyklinė šio gėrimo pusė formuoja tamsią jo spalvą, kavos ir šokolado užuominas. Lietuviškas medus kuria didžiąją dalį šio gėrimo stiprumo ir yra subtiliai juntamas jo aromate ir poskonyje. Švetninis laikotarpis įpareigoja - antrinėje fermentacijoje panaudojome vanilės ankštis, skaldytas kakavos pupeles ir aromatingąją tongapupę, kvepiančią vanile, gvazdikėliais ir magnolijomis.
  Maisto derinimas - Desertai (pyragai, ledai, šerbetai) - gali būti saldaus vyno atitikmuo.
  Charakteristika
  ABV: 10,5%
  EBC (spalva): 96
  IBU (kartumas): 35
   

 • Prenumeruok ir laimėk

  Mūsų restoranai

                                                        

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne