Ikrai

 • Nuo seno ikrai yra žinomi kaip delikatesas. Vieni populiariausių yra raudonieji ikrai ir juodieji ikrai. Kaina priklauso nuo to, iš kokios rūšies žuvies jie yra išgauti.


  Lašišų ikrai yra vieni iš pigesnių, tačiau ypatingoms progoms dažniau perkami juodieji ikrai. Kaina jų yra žymiai aukštesnė, tačiau jie laikomi vertingesniais, dėl savo puikių skonio savybių ir vertingų maistinių medžiagų. Ieškantiems įvairesnio skonio – siūlomi menkių ikrai ir lydekos ikrai. Šių ikrų kaina yra priimtina daugeliui, todėl savo kasdieninį racioną galite papildyti reikalingais mikroelementais ir mums būtinu vitaminu D.


  Ikrų paruošimas yra visiškai nesudėtingas. Nusipirkus šviežius raudonuosius ikrus, reiktų juos perskalauti šalti tekančiu vandeniu. Tuomet juos reiktų nuvarvinti su kiaurasamčiu, o nusausinus, užberti druskos pagal skonį bei atsargiai išmaišyti. Palaikius apie pusvalandį šaldytuve, reiktų nupilti atsiradusį sūrimą. Tuomet galite drąsiai valgyti. Mūsų gurmanų parduotuvės asortimente yra skirtingų rūšių ikrai, tad tikrai išsirinksite sau labiausiai patinkantį variantą.
    

  Švieži upėtakio ikrai 100 g

  Švieži, nešaldyti upėtakių ikrai be jokių konservantų, tik su 1% druskos.

  Galiojimas - iki 14 d. nuo atvykimo datos.

  Kaina 1199
  Prekė išparduota. Susisiekite
 • Prenumeruoti naujienlaiškį

  Mūsų restoranas